Univerzálny digitálny merač UNI-07 napájaný z prúdovej slučky 4 - 20mA

V mnohých aplikáciách je protrebné poznať meranú hodnotu priamo na mieste merania a nielen na mieste, kde sa merané veličiny spracuvávajú a vyhodnocujú. Vďaka možnostiam UNI-07 sa môžeme v ľubovolnom mieste sériovo zapojiť do prúdovej slučky 4 - 20mA, ktorá je nositeľom informácie o meranej veličine. Uni-07 si potrebnú energiu pre svoju činnosť odoberá z prúdovej slučky, tekže nekladie žiadne nároky na prívod energie, čo je zväčša najväčšou prekážkou inštalácie zariadení tohoto typu. K ďalším výhodám meracieho prístroja patrí jednoduchá montáž a pripevnenie kdekoľvek na zvislú plochu. V prípade potreby je možné na požiadanie dodať úchytky, ktorými sa UNI-07 môže pripevniť na DIN-lištu napr. v rozvádzači.
Meraná veličina je zobrazená na 3 1/2 miestnom LCD displeji. Merací rozsah nastavujeme podľa potrieb odoberateľa. Je tiež možnosť dostaviť offset resp. upraviť rozsah meranej veličiny priamo na mieste.
Na popisované zariadenie poskytujeme dvojročnú záručnú dobu, záručný i pozáručný servis. Jednoduchosť, spoľahlivosť, účelnosť a prijateľná cena sú synonymami nášho skvelého výrobku.

Charakteristické údaje:
Vstupná impedancia1000 Mohm
Presnosť± 0,1%
IndikáciaLCD displej
Rozlíšiteľnosť100µV
Napäťová strata v slučke6V=
Rozsah pracovných teplôt0 - 60°C
Rozmery100x100x40mm
Hlavná stránka
Späť