Tenzometrický hladinomer TH 001

TH 001 je určený na kontinuálne meranie výšky hladiny kvapalín, ktoré svojimi chemickými vlastnosťami nenarúšajú vonkajsí nerezový obal sondy. Vhodný je najmä pre vodárne, nádrže, vodojemy a podobne.
Inštaluje sa zavesením na samostatnom špeciálnom kábli s prevzdušňovacou trubičkou, ktorá slúži na privedenie atmosferického tlaku na vzťažnú stranu membrány.
Najdôležitejším komponentom z hľadiska presnosti je tenzometrický senzor firmy MOTOROLA, ktorého vlastnosti dosahujú svetovú kvalitu a tým sa výrazne podieľajú na kvalite tenzometrického hladinomeru TH 001
Na základe viacerých skúseností sme tak zdokonalili spôsob zapúzdrenia snímača s prevodníkom, že zatečenie ponorného snímača nepripadá do úvahy. Každý vyrobený tenzometrický hladinomer je podrobený 48 hodinovej tlakovej skúške pri maximálnom povolenom zaťažení tenzometrického senzora.
Ochranná čiapočka, ktorá chráni membránu pred mechanickým poškodením sa dá odskrutkovať, čím sa umožní prípadné odstránenie usadenín po viacročnej prevádzke.

Technické parametre výrobku:
Maximálny rozsah (voliteľný)0 - 30m
Presnosť merania± 0,25%
Napájacie napätie8 - 35V jednosmerných
Výstupný signál4 - 20mA, 0 - 20mA, 0 - 1V, 0 - 5V,
Prevádzková teplota0 - 70°C
Zapojeniedvojvodičové, trojvodičové
Materiálnerez
Rozmerypriemer=29mm, dĺžka=100mm
Hlavná stránka
Späť